Головна-2

Головна-2 2016-12-21T02:27:37+00:00

Мапа фактчекінгу
в українських регіонах

Перевірка фактів та інформації.Оберіть регіон, щоб побачити статтю.

Результати конкурсу

ПРО КОНКУРС
«ФАКТЧЕКІНГ В РЕГІОНАХ УКРАЇНИ»

Організаторами конкурсу «Фактчекінг в регіонах України» є Асоціація із міжнародних справ (Чехія) та проект StopFake.org (Україна) Могилянської школи журналістики

Метою конкурсу є популяризація серед журналістів та громадських активістів практик фактчекінгу (перевірки фактів) як важливого інструменту громадського контролю за діяльністю органів влади

Завдання конкурсу полягає у визначенні кращих робіт, заснованих на практиці перевірки фактів у заявах представників місцевих органів влади.

Участь у конкурсі можуть брати як окремі журналісти, громадські активісти, так і їхні команди із Харківської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Львівської, Закарпатської областей.

Участь у конкурсі може брати необмежена кількість робіт від одного учасника / команди.

Участь у конкурсі можуть брати роботи, надіслані із 10 листопада – 9 грудня 2016 року, та опубліковані у місцевих електронних або друкованих ЗМІ, у блогах у період з 10 листопада – 9 грудня 2016 року.

Участь у конкурсі можуть брати роботи, основою яких є перевірка фактів у заявах / твердженнях / інтерв’ю представників органів місцевої влади, інших лідерів громадської думки у регіонах.

Роботи оцінюватиме журі, а також читачі сайту, які матимуть змогу поставити позитивну чи негативну оцінку матеріалу.

За підсумками оцінювання робіт, буде визначено трьох переможців, які отримають грошові призи у розмірі 10 тис. грн., 5 тис. грн. і 3 тис. грн. відповідно за 1, 2 і 3 місця за кількістю набраних балів. Крім того, буде також присуджено приз глядацьких симпатій у розмірі 2 тис. грн. Найкращі проекти у кожному із регіонів будуть запропоновані до грантового фінансування АМО на 6 місяців 2017 року.

Строки оголошення переможців – 17 грудня.

Поширені запитання

ПРИКЛАД оформлення статті

Журі

Організатори конкурсу

Нас підтримують